Zapojili jsme se do projektu

19.04.2018 22:46

Chráněné bydlení Domova Na Hrádku dostalo zajímavou nabídku, a to možnost zapojit se do projektu Operačního programu Zaměstnanosti, který se jmenuje V práci mezi námi. Tento projekt bude probíhat od  1. 3. 2018  - 31. 12. 2018 a je spolufinancován Evropskou unií. Do projektu jsou zapojeni nejen klienti z chráněného bydlení v Kolíně a chráněného bydlení v Cerhenicích, ale i vybraní zaměstnanci.

Projekt obsahuje teoretickou část, kdy každý měsíc probíhají dvouhodinové workshopy a praktickou část, kdy se klienti zúčastňují pracovních aktivit na zahradě (např. hrabání listí, okopávání záhonků, vysazování okrasných keřů a květin, pěstování zeleniny ve skleníku apod.). K tomu, aby mohli klienti provádět zahradnické práce, jim byly v rámci projektu zakoupeny pracovní pomůcky. Co je na projektu nesmírně zajímavého? Klienti se naučí dovednostem, vztahu k práci, vytvářet příjemné prostředí, ve kterém žijí. To nejdůležitější je, že za dobře vykonanou práci budou po celou dobu projektu i finančně ohodnoceni.

 

BLOG

  

 

Podpořte
Domov Na Hrádku

Realizace všech našich plánů závisí na finančních možnostech rozpočtu, dotacích a sponzorských darech.
Pokud byste rádi pomohli, zřídili jsme účet v bance:

Bankovní spojení:
číslo účtu: 9284260277/0100
variabilní symbol: 9999


Za jakýkoliv finanční dar jsme nesmírně vděčni!

Turbodieta.cz, Anionky.cz, QElife.cz, Tropocollagen, Galvanic Spa, Inventia, Kupník.cz, Queen Euniké partner, Euniké partner, Well U, Hooah, Krása.cz, Tropokolagen.cz, Spektrum, Deparim, Česká řasa, Queen Euniké partner, Wellu.cz, Beautik, Margitex, BH test, Ageloc me, E.T. Wool, Alternativní doktorka, QE Partner, Kuzu.cz, Hrabárna lega, Hledák dovolené, Pilna, Syn-Ake